Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanıyor mu?

27 Mayıs 2019
glsm
456 kez görüntülendi

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanıyor mu?

Evlilikleri ile magazin dünyasını şaşırtan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı şimdilerde de boşanma haberleri ile gündemde. Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da 4 ay önce evlenen çift günlerdir ayrılık haberleri ile gündemde. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu sorusu günlerdir dillerden düşmüyor.

Kıskançlık krizleri nedeniyle anlaşamadıkları konuşulan çift kısa bir süre önce haklarında çıkan ayrılık haberini yalanlamıştı. Şimdilerde ise çiftin evlerini ayırdığı ve boşanma davası içinde dilekçelerin verildiği ortaya çıktı.

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı’dan Ayrılıyor mu?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor haberi çiftin hayranlarını üzerken çiftin avukatlarının boşanma dilekçelerini mahkemeye verdiği öğrenildi. Ünlü çiftin yakın çevresinde konuşulanlara göre çiftin evliliğe alışamadığı, aşırı kıskançlığın ikili arasında tartışmalara neden olduğu öğrenildi. Birbirine çok yakışan ve eğlence dolu bir nikahla dünya evine giren çift anlaşmazlık nedeni ile ayrılık kararı aldı.

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı iftar yemeğine birlikte katılan çift bir süre önce sorun yaşadıklarını ve aile birliğini devam ettirmek istediklerini açıkladı. Hatta Sinan Akçıl ayrı evlerde yaşadıklarını ve tekrardan birleşme kararı aldıklarını söyledi. Ancak çiftin boşanma dilekçelerini mahkemeye sundukları da magazin gündemine bomba gibi düştü.

Burcu Kıratlı ile sosyal medya hesabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşan Sinan Akçıl ‘’Bir aile gibi’’ notunu fotoğrafa ekledi. Paylaşımı ile boşanmadan vazgeçme kararı aldıklarını gösteren çiftin evliliklerinde büyük çatırdama yaşanıyor. İlerleyen günlerde boşanmaya dair net bir açıklama yapması beklenen ünlü çiftin sorunlarını aşamayacağı görülüyor. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evliliği ne kadar sürer bilinmez. Ancak şu bir gerçek ki hızlı ve ani gelişen bu evliliğin çok sürmeyeceği muhtemeldi. Çocukluktan bu yana arkadaş olan çiftin boşanması Kenan Erçetingöz ve Sinan Akçıl’ın da arasının açılmasına neden olmuş. Bu nedenle çift evliliği kurtarmak ve bir süre daha ilerletmek adına karar alsa dahi bu evliliğin çok fazla sürmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Gönül ister ki evlilikler uzun sürsün ve mutlu başlayan hikayeler mutlu devam etsin. Ancak ünlülerin dünyasını anlamak zor olduğundan ve ünlü evliliklerinde yaşanan problemlerin yoğunluğundan ötürü boşanmaların ünlüler için daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.