Kış Aylarında Kot Etek Nasıl Kombinlenir?

31 Ocak 2019
glsm
1.688 kez görüntülendi

Kış Aylarında Kot Etek Nasıl Kombinlenir?

Kot etek yaz, kış demeksizin en fazla kullanılan trend parçalardan biridir. Birçok kişinin severek kullandığı bu parça doğru kombin edildiğinde mükemmel bir şıklık sunarken, doğru kombin edilmediğinde hüsrana neden olabilir. Özellikle de kış aylarında kot etek kombini yapmak biraz daha zor olabilmektedir. Bu nedenle sizlere kış aylarında kot etek nasıl kombinlenir sorusuna cevaplar sunacağız. Kışın soğuk ve rüzgarlı günlerine rağmen kot etek kullanmakta kararlıysanız sizlere sunacağımız kot etek kombin fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Günlük yaşamda kot etekle hem tarz, hem de şık görünmenizi sağlayacak kombin fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kot etek kombini yapmak için vücudunuza uygun etek modelini tercih etmeniz gerekir. Kısa boylular için uzun kot etekler kesinlikle kaçınılması gereken modeller olurken, uzun boylu kadınlarda neredeyse her model şık duracaktır.

Kot Etek Kombin Fikirleri

Kot etek sokakta, ofiste ve özel gecelerde dahi kullanabileceğiniz bir parçadır. Eskiden ofis ortamında kot etek kullanmak pek mümkün değildi. Ancak günümüzde doğru parçalar ile kombin edildiğinde kot etekle de ofis şıklığını yakalamak mümkün. İşte sizlere tarzınıza tarz katacak birbirinden farklı kot etek kombin fikirleri;

  • Kot etek kombini için ilk olarak ofis tarzında önerilerden bahsedelim. Hazır ofis şıklığına değinmişken kot eteği ofis ortamında nasıl kullanmanız gerektiğine de değinelim. Ofis ortamında kot etek kullanmak istiyorsanız kesinlikle gömlek ile kombin etmelisiniz. Eteğinizin modeli ne olursa olsun spor tarzda mavi bir gömlek ve stiletto ile kombin yaptığınızda direkt olarak ofis kombini elde etmiş olacaksınız.
  • Günlük salaş bir kombin fikri arıyorsanız diz altı kot eteğinizi dar kazak ve deri ceket ile kombin yapabilirsiniz. Bu tarz kombin seçeneklerinizi kış aylarında kısa botlar ile tamamlayabilirsiniz.
  • Yırtık kot etek kullanmayı sevenler içinde kışa yakışır birkaç kombin önerimiz var. Yırtık kot eteğinizin üzerine dar bir gömlek ya da kazak kullanarak spor kombin seçeneğinizi uzun hırkalar ya da uzun ceket ile tamamlayabilirsiniz. Bu tarz kombin seçeneklerinizi klasik hale getirmek isterseniz ceketinizi blazer ceket, ayakkabınızı da topuklu modellerden yana tercih edebilirsiniz.
  • Mini kot eteğinizi kışa yakışır şekilde kombin etmek sokak modasında kendi rüzgarınızı estirmek isteyenlerdenseniz mini kot etek, oversized kazak ve bağlamalı bot kombini yapabilirsiniz. Soğuk ve rüzgarlı havalarda bu kombin seçeneğini atkı, bere ve opak çorapla da tamamlayarak sıcak bir kombine imza atabilirsiniz.

Kot etek kombin önerileri ile siz de hem şık, hem de tarz görünmeyi başarabilirsiniz. Özellikle yapacağınız kombin seçeneklerinde hem vücudunuza, hem de tarzınıza uygun etek modelini seçmeye dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde hiçbir kombin sizin için ideal şıklığa dönüşmeyecektir.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.