Sömestr Tatili İçin Gidilebilecek Yerler

23 Ocak 2019
glsm
358 kez görüntülendi

Sömestr Tatili İçin Gidilebilecek Yerler

Hem öğrenciler, hem de veliler için yoğun bir dönemin ardından keyifli bir sömestr tatili başladı. Özellikle dönem sonunda sevindiren karneleri ile ailelerinden hediyeleri hak eden birçok öğrencinin tatil heyecanı devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı tatil merkezleri sömestr için tatilcileri bekliyor. Peki sömestr tatili için gidilebilecek yerler nelerdir? Sizlere hem çocuğunuz, hem de sizin için eşsiz deneyimler yaşamanızı sağlayacak tatil merkezlerinden bahsedeceğiz.

KAPADOKYA

Farklı maceralara atılmak, kayak yapmak ve birbirinden farklı tarihi mekanları ziyaret ederek unutulmaz anılar biriktirmek isteyenler için Kapadokya en güzel tatil merkezlerinden biridir. Sömestr tatili için Kapadokya’ya giderek çocuklarınızla unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

ÇANKIRI – ILGAZ

Kayak keyfini doyasıya yaşayacağınız bir tatil mekanı arıyorsanız sömestr tatili için gidilebilecek yerler arasında Çankırı’yı da düşünebilirsiniz. Bembeyaz güzellikler keşfedebileceğiniz Ilgaz’da kışın güzel manzaraları sizleri bekliyor.

ANTALYA – SAKLIKENT

Toros Dağları’nın eteklerinde kayak keyfi yaparken bir yandan da Antalya’nın tarihi mekanlarını gezmeye ne dersiniz? Saklıkent’te bembeyaz karlar içinde kayak keyfi yaparken şehir merkezinde ise güneşin ve mavinin buluştuğu mekanları gezme şansı yakalayabilirsiniz.

KAYSERİ – ERCİYES

Ülkemizin en ünlü dağlarından olan Erciyes Dağı eteklerinde çocuklarınızı unutulmaz kayak keyfi ile mutlu edebilirsiniz. Erciyes’in eteğinde kayak yaparken aynı zamanda Kayseri’ye yakın mesafede olan Ürgüp ve Avanos gibi Nevşehir’e bağlı güzellikleri de keşif edebilirsiniz.

AMASYA

Tarihi Amasya köy evleri, Amasya Kalesi ve Amasya’nın göl kenarını turlarken kendinizi farklı bir güzelliğin ortasında bulmanız mümkün.Sömestr tatili için günü birlik ve bir o kadar da keyifli bir yer arıyorsanız Amasya’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

BOLU – KARTALKAYA

Kartalkaya  eteğinde kayak keyfi yaparken aynı zamanda Bolu’nun tarihi mekanlarını da ziyaret edebilirsiniz. Köroğlu Dağları’nda yer alan Kartalkaya ülkemizin en ünlü kayak merkezlerinden biridir.

Çocuklarınıza kışa yakışır bir tatil keyfi yaşatmak için sömestr tatilinde gidilebilecek yerler listemizi mutlaka kontrol edebilirsiniz. Yıl boyu derslerine odaklanan ve özellikle de bu tatili hak ettiğini düşündüğünüz çocuklarınız için ülkemizin cennet köşelerini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.