Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

3 Şubat 2019
glsm
311 kez görüntülendi

Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

Sevgililer gününe sayılı günler kala sevgilisi olanlar için hediye telaşı başlamış durumda. 14 Şubat 2019’a gün sayarken ‘’Sevgilime ne hediye alsam’’ derdini yaşayanlardansanız doğru yerdesiniz.  Sevgiyi yüceltmek ve göstermek adına düzenlenen sevgililer gününün hangi tarihte ortaya çıktığı bilinmemektedir. Ancak şu bir gerçektir ki kimileri için sevgililer günü mutlaka kutlanması gereken özel bir gün, kimileri içinse insanların boşuna tonlarca para harcaması için tam bir tuzaktır. Siz de sevgililer gününü kutlamayı ve sevdiğinize aşkınızı gösterecek hediyeler almayı tercih edenlerdenseniz zaman kaybetmenize gerek yok. Peki sevgililer gününde ne hediye alınır?

Sevgililer günü için hediye seçimi yaparken hem sevdiğinizin zevklerini, hem de kendi bütçenizi göz önünde bulundurmanız şart. Hatta hediye seçiminde ilişkinizin ömrü bile önemlidir. Henüz yeni tanıştığınız bir sevgiliye pahalı hediyeler alarak birkaç ay sonra ayrıldığınızda harcadığınız onca paraya acımanızın gereği yok. Bu nedenle ilişki süresi, sevgilinizin zevkleri, bütçeniz ve imkanlarınızı göz önünde bulundurarak kendinizi zorlamadan yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Ayrıca şunu da önemle belirtmeliyiz ki hayatınızda aldığı hediyenin fiyatına değil, değerine önem veren insanlara yer vermenizde fayda var.

Sevgililer Günü Hediyesi İçin Fikirler

Sevdiklerinizi düşünmek ve onları mutlu edecek ufak hediyeler almak için belirli bir güne ihtiyacınız yok aslında. Ancak sevgiliniz varsa yaşamanız gereken en özel günlerden birisi sevgililer günüdür. Unutulmaz anılar biriktirmek ve ufacık bir hediyeyle dahi olsa sevdiğinizin yüzünü gülümsetmek isterseniz 14 Şubat sevgililer günü hediyesi için fikirler ile bunu başarabilirsiniz.

Aşkınızı doruklarda yaşamak ve sevgilinizi romantizmin tam da ortasına atmak isterseniz kesinlikle akşam yemeği organize etmelisiniz. Seçeceğiniz hediye bir yana bu hediyeyi nasıl sunacağınız da önemlidir. Bu nedenle hediye seçiminden önce sevgilinizle romantik bir akşam yemeği için yer ayırtmanızda fayda var. Hatta sevdiğinize kendi ellerinizle yemekler hazırlayıp şık bir sevgililer günü masası da kurabilirsiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

Kol Saati

Erkeklere sevgililer gününde alınabilecek en ideal hediye önerisi kol saatidir. Özellikle kol saati kullanmayı ihmal etmeyenlerin böyle bir hediyeye hayran kalacağından kuşkunuz olmasın. Hele ki sevgilinizin tarzına uygun bir seçim yaptıysanız hediyenizin beğenilmemesi imkansızdır.

Cüzdan ve Kemer

Sevgilinize aksesuar olarak taşıyabileceği şık bir hediye almak istiyorsanız cüzdan ve kemer en sık tercih edilen hediye seçeneklerindendir. Hediye tasarımları yapan internet sitelerinden sevgilinizin adına özel olarak cüzdan ve kemer yaptırabilirsiniz.

Kalem

Üzerinde sevgilinizin adının yazdığı kalem hediyesi günlük yaşamda ve ofis ortamında sevgilinizin sizi her daim anımsaması için mükemmel bir seçenektir.

Gömlek

Erkeklerin gardırobunda gömleğin yeri hiç kuşkusuz ki başköşededir. Alacağınız hediyenin sevgilinizin gardırobunda başköşede olmasını istiyorsanız şık ve kaliteli bir gömlek tercih edebilirsiniz.

Sevgili Oskarı

Üzerine sevgilinizin göğüslerini kabartacak bir cümleyi yazdıracağınız oskarı sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Erkeğe sevgililer günü hediyesi için oskar ödülü farklı bir seçenektir.

Kadına Sevgililer Günü Hediyesi

Erkeklere hediye seçerken zorlanmamak imkansız. Kadınları tek bir gülle dahi mutlu etmek mümkündür. Ancak seçici olan ve çoğunlukla kalite takılan bir erkekle sevgiliyseniz hediye seçimi yapmak sizi zorlayacaktır. Bunun tam aksine neredeyse her kadının hayran kalacağı sayısız hediye seçeneği vardır. İşte sizlere kadına sevgililer günü hediyesi için bazı fikirler;

Yüzük

Birkaç yıldır aşık olduğunuz bir kadın için hediye seçeneği arıyorsanız, hele ki bu kadınla evlilik yolunda ilerliyorsanız en ideal hediye seçimi yüzük olacaktır. Ancak bir kadını mest etmek istiyorsanız yüzüğü romantik bir akşam yemeği ve buluşma sırasında takdim edeceğiniz bir buketle bunu başarabilirsiniz. Yüzüğü yemeğin ortalarında, hatta müzik eşliğinde dans ederken gözlerinin içine bakarak da verebilirsiniz.

Kolye

Sevdiğiniz kadının size ait bir parçayı sürekli boynunda taşımasını tercih ederseniz sevgililer günü için kolye hediye edebilirsiniz. İsminizin baş harfini, belki de sizi simgeleyen bir şekli kolye yaptırarak farklı bir hediye sunabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü

Bayanların fotoğraflara ve anılara çok fazla değer verdiğini hepimiz biliriz. İlişkinizin ömrü uzunsa  o güne kadar çekilmiş birbirinden özel anılarınızı ölümsüzleştirerek sevgilinize fotoğraf albümü hediye edebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi için kadına sunulabilecek en değerli hediye fikirlerinden birisi fotoğrafları ölümsüzleştirmektir. Hatta albüm dışında en beğendiğiniz fotoğraflarınızı çerçeve de yaptırabilirsiniz.

Yastık ve Peluş Ayıcık

Size özel cümleleri yastık üzerine bastırarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Her sabah uyandığında bu yastığı gören sevgiliniz güne sizin sözlerinizle başlayacaktır. Ayrıca kadınların peluş ayıcık konusundaki ilgisini de sevgililer günü hediye seçeneği için değerlendirebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.