Pelin’in 2. Ayı ve Unutulmaz Anılar

18 Şubat 2019
glsm
289 kez görüntülendi

Pelin’in 2. Ayı ve Unutulmaz Anılar

Günlerin ne çabuk geçtiğini fark etmiyoruz aslında. Geriye dönüp baktığımda Pelin’i kucağımıza aldığımız ilk günü dün gibi hatırlıyorum. Minicik Pelin günden güne büyüyor maşallah. 18 Şubat Pelin’in 2. ayı tamamlandığı gün idi. 2. aya özel birkaç fotoğraf çekerek ona güzel anılar kalsın istedim. Pelin’in fotoğraf ve videolarını 1yaş gününde ona hatıra video yaparak annesinden saklamasını ve aklı erecek yaşa geldiğinde ona tekrardan izletmesini isteyeceğim.

İkinci ayımız oldukça sakin ve artık düzene binmiş şekilde geçti. Birinci ayda olduğu gibi uykusuz gecelerimiz ya da durmadan hastaneye gitmelerimiz yoktu. Pelin’e kolundan verem aşısı ve iki bacağından da farklı aşılar yapıldı. Normalde bebeklerde ateş ve aşıya dair sıkıntılar yaşanıyormuş. Ancak maşallah bizim bebeğimizin aşı sonrasında sıkıntısı olmadı. İlk aydaki aşısında da herhangi bir zorluk yaşamamıştık. Bu ay aşısı üç tane olduğu için sadece aşı yapılırken çok ağladı. Onun kollarını ve bacaklarını tutarken bir yandan da ağladığını görmek beni çok üzdü. Birkaç gün hafif acı çekti elbette, ancak ateş ya da diğer olumsuz sıkıntıları yaşamadık.

Pelin şimdilerde 3. ayını bitirmeye hazırlanıyor. Gün geçtikçe gelişiyor ve bu gelişimleri fark ediyoruz. Son 4 gündür gündüzleri hiç durmadan ağlıyor. Özellikle gaz sancıları ve kabızlık sorunu birkaç gündür akşamları tek sorunumuz. Her ay 1 hafta bu şekilde sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Onun dışında geceleri oldukça rahat bir şekilde uyuyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri Pelin’in 2. ayı ve hatıra olarak çektiğim birkaç fotoğrafla baş başa bırakıyorum.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.