Pelin’e Günler Kala

13 Aralık 2018
glsm
220 kez görüntülendi

Pelin’e Günler Kala

‘’Pelin’in Dünyasından’’ sayfasında kimi takip edeceğinizi merak ediyor musunuz? Sizi hayatınıza dahil olacak minik prenses ile tanıştırayım. Bendeniz hayata gözlerini açmasına sayılı günler kalan Pelin’in halasıyım.

-Hala Olmak-

Hiç tartışmasız ki dünyanın en güzel duygularından birisiymiş. Hala olacağımı öğrendiğimde gözyaşlarıma engel olamamıştım. 9 aylık süreçte her anımızı birlikte geçirmenin de etkisinden olsa gerek Pelin annesinin karnındayken bile benim hayatım oldu. Attığı tekmeleri bekledim elim annesinin karnında.Hatta hangi saat aralıklarında tekme attığını bile bilirim. Küçük hanımın çikolata ve tatlı gibi lezzetlerden hoşlanarak attığı tekmeler de evimizi şenlendirmiştir çoğu zaman.

Babasının Prensesi, Annesinin Bir tanesi, Halasının ise Bal Peteği o.

Pelin ikiz bir bebekti. Fakat diğer kardeşi gelişmediği için yalnız yürüdü bu yolu. Ve tek dileğim onu sağ salim kucağımıza alabilmek.Şimdilerde herkesin hayatı Pelin oldu elbette. Bu duyguyu tadanların şu an yazdıklarımı çok iyi anladığından eminim. Kendi çocuğum olsaydı belki bu kadar derin yaşamazdım bu duyguları diyorum. Belki de henüz ailemizin ilk bebeği olduğu içindir bu heyecan. Ancak içimdeki hislerin çoğunu tarif edemeyeceğimden eminim.

Bu gün 38 hafta 1 günlük olan Pelin’in ellerini tutmaya günler kaldı. Rabbim izin verirse onu kucağımıza alacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.  Sizler de Pelin’in büyüme aşamasında onunla olacaksınız. Belki de dünyanın en minik bloggeri olur ne dersiniz?

Pelin’in Dünyasından sayfasında Pelin sayesinde edindiğimiz tecrübeleri, önerileri ve onunla anılarımızı paylaşacağım. Belki de burada paylaşacağım küçük bir fikir sizlerin hayatında da yer bulur.  Ayrıca minik kuşuma verdiğim değeri, onunla anılarımızı ve ona olan sonsuz sevgimi yazılarla, resimlerle kalıcı kılarak ileride bu anılara tanık olmasını istiyorum. Sizler de minik bir kuşun hayatına yakından tanık olmak isterseniz Pelin’in Dünyası’nı takip edebilirsiniz.

Pelin’in sağlıcakla gelmesi için dualarınızı bekliyoruz…

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.