2019 Kat Kat Kolye Trendi

8 Mart 2019
glsm
559 kez görüntülendi

2019 Kat Kat Kolye Trendi

Aksesuar kullanmayı seven bayanların aksesuar trendlerini yakından takip ettiğinden kuşkumuz yok. 2019 yılının göze çarpan aksesuar trendlerine baktığımızda özellikle birden fazla kolyenin aynı anda kullanılması dikkat çekiyor. Siz de farklı kolyeleri bir arada kullanmaktan hoşlanıyorsanız 2019 kat kat kolye trendi tam size göre. Çoğu mağaza ve bijuteride gördüğümüz katlı kolyeler sezona adeta damgasını vurdu. Büyüklü küçüklü kolyeleri aynı anda kullanmak neredeyse her kombin seçeneği için farklı bir tarz yaratıyor.

Kolye kullanmayı seven ve farklı kolyeleri bir arada taşımaktan hoşlananlar için katlı kolye trendi tam zamanında geldi. Özellikle de en sade kombin seçeneklerini dahi birden fazla kolyeyi aynı anda kullanarak renklendirmek mümkün. Tarzınızı tamamlayan en önemli unsurun kolye olduğunu düşünüyorsanız birbiri ile uyumlu kolyelerinizi kuşku duymadan bir arada kullanabilirsiniz. Katlı kolyelerinizi kullanırken uzun kolyelerin V yaka tişörtlerle mükemmel bir şıklık yarattığını da göz ardı etmeyin. Uzun kolye kullanırken hafif göğüs dekoltesine yer vererek göz alıcı bir stil yakalayabilirsiniz.

Kat Kat Kolye Trendi İçin Öneriler

Tarzınız ve kombin seçeneğiniz ne olursa olsun kat kat kolye kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken detaylar var. Salaş ve uzun kolyelerle tarzınızı tamamlamak kolay olsa da, kısa ve büyük kolyeleri kombin etmek sandığınız kadar kolay değildir. Özellikle de birbirinden farklı kolye tarzlarını bir araya getiriyorsanız aynaya bir kez daha bakmanızı öneririz. Kat kat kolye trendi için öneriler sunarak işinizi biraz da olsa kolaylaştıralım;

  • Kolye kombini yapmadan önce cildiniz için uygun renk tonuna karar vermelisiniz. Gümüş, altın ve bakır tonlarında kolyeler mevcuttur. Ancak her renk cilt tonunuzla uyum sağlamayacaktır. Size yakışan rengi bulduysanız bu tondaki kolyeleri bir araya getirebilirsiniz.
  • Kat kat kolye kullanırken mümkün olduğunca sade kombin seçenekleri tercih etmelisiniz. Bilhassa üst kıyafetinizin abartılı olması kolyelerle birleşince yoğun bir karmaşaya sebep olabilir.
  • Kolye seçimini yaparken tarzınızı da dikkate almalısınız. Spor kombin seçeneklerinde taşlı ve abartılı kolyeler kullanmaktan kaçınmalı, mümkün olduğunca taşsız ve daha küçük kolye modellerini tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra özel bir kombin yapıyorsanız taşlı kolyelerinizi bir araya getirmeniz mümkündür.
  • Kıyafetinizde göğüs dekoltesi varsa uzun kolyenizin bu dekolteden biraz daha aşağıda olması yapacağınız en dikkat çekici dokunuş olacaktır. Dekolte kısmını birkaç kolye ile kapatmanız da mümkündür.

Katlı kolye trendi özellikle bohem tarzı sevenler için ideal bir trend. Size yakışacağını düşündüğünüz ilginç kolye modelleri ile bu tarza kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Sezon trendi olan kat kat kolye modelleri arasından sizler için seçtiklerimize göz gezdirebilirsiniz…

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.