Hoş Geldin 2019

1 Ocak 2019
glsm
403 kez görüntülendi

Hoş Geldin 2019

Acısıyla tatlısıyla yıllar bir film şeridi gibi hızla akıp gidiyor gözümüzün önünden. Önceleri büyümek istiyor insan, yaş ilerledikçe ise küçülmek. Her yaşın ayrı bir güzelliği, ayrı bir anlamı var elbette. Ancak geçen yıllar ister istemez yoruyor insanı. 2018 yılını da acı tatlı anılarla geride bıraktık. ‘’Hoş Geldin 2019’’ diyerekten öncelikle Türkiye’miz için,sonrasında ise şahsım için güzel bir yıl dilerim. Şanlı bayrağımızın altında onurlu ve gururlu geçireceğimiz bir yıl olsun inşallah. Şehit sayımızın azaldığı, kavgaların ve kırgınlıkların yerini daha mutlu günlerin aldığı bir yıl olsun isterim. Gönül ister ki 2019 herkese gönlündeki hayırlı dileklerin kabul olduğu bir yıl olsun.

Elveda 2018, Merhaba 2019

2018 yılına baktığımda şahsım adına şükürlerime sığmayan güzellikler yaşadım. Bilhassa 13 gün önce dünyaya gelen yeğenim Pelin bana 2018’inen güzel ve en özel duygusunu yaşatmaya yetti. 2019’a da biricik yeğenimi sarıp sarmalarken ailemle sakin bir ev halinde girme şansı buldum. Ben yeni yıla girerken heyecan duyan tiplerden biriyimdir. Aslında özel bir nedeni yok. Ancak her yeni yıl yeni umutlar ve yeniliklere açılan kapılar gibi geliyor bana.Ayrıca nasıl girersem o yıl öyle geçiyor. Kimilerine göre batıl inanç olsa daben bunu defalarca yaşayıp test edenlerden biriyim.

Sizlere de ailenizle ve sevdiklerinizle sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl geçirmenizi temenni ederim. Unutmayın ki hayatı güzelleştirmek de, çirkinleştirmek de bir nevi kendi elimizde. Her daim olumsuzluklardan bile olumlu yönleri seçerek kendinize güzellikler çıkarmaya çalışmanızı tavsiye ederim. En mutsuz anlarınızı mutluluğa dönüştürecek çözümler üretmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Geçen bir saniyenin bile geriye getirilemediği kısacık bir yaşam parçasında kalp kırmak, kin tutmak ve umutsuzluğa kapılmak yerine insanları, hayvanları, doğayı ve en önemlisi de kendimizi sevmeyi bilmek gerek.Kendinizin farkına varmadığınız sürece hayatta hiçbir şeyden mutluluk hissedemezsiniz. Bu yıl bir değişiklik yaparak kendiniz için bir şeyler yapın ve kendinize özel yeni kararlar alın. Kim bilir belki de geçen yıllarda sadece kendinizden ödün verdiğiniz için mutlu olamadınız belki de. Eğer geçen yıllarınız mutluluk doluysa kendinizi önemsediğinizin kanıtıdır.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.