Hazal Kaya ve Ali Atay Evlendi

7 Şubat 2019
glsm
618 kez görüntülendi

Hazal Kaya ve Ali Atay Evlendi

‘’Adını Feriha Koydum’’ dizisi ile ünlenen oyuncu Hazal Kaya 5 yıllık sevgilisi olan oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile 6 Şubat 2019’da İstanbul’da evlendi. Günlerdir düğün davetiyeleri ile magazin programlarında sıkça konuşulan Hazal Kaya ve Ali Atay evlendi. İlk olarak ‘’Aşk’ı Memnu’’ dizisindeki Nihal karakteri ile ünlenen Hazal Kaya ‘’Adını Feriha Koydum’’ dizisi ile geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Uzun süredir Ali Atay ile beraberliğini sürdüren Hazal Kaya’nın hayranları evlilik haberini merakla bekliyordu. Sonunda beklenen oldu ve çift rüya gibi bir düğünle İstanbul’da evlendi.

Gelelim Hazal Kaya ve Ali Atay düğün gecesindeki detaylara. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki sosyal medyada düğünle ilgili video ve resimler paylaşıldıkça düğüne dair oldukça renkli görüntüler yansıdı. Geceye sayısız ünlü katılırken eğlencenin dorukta olduğu eğlence sahneleri de gözlerden kaçmadı. Düğünü için Özgür Masur imzalı gelinlik giyen Hazal Kaya sade gelinliği ve ilginç duvağındaki ilginç detay ile dikkat çekti.

Mükemmel bir düğünle dünya evine giren Hazal Kaya’yı Aşkı Memnu ve Bizim Hikaye dizilerinde birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğüne katılan ünlüler arasında Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Erkan Koçak Köstendil-Cansu Tosun ve Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu gecenin en ilgi çeken isimleriydi. Çiftin nikah şahitleri Mustafa Uslu, Hande Yılmaz, Elif Dikeç ve Ertan Saban oldu. Ali Atay ve Hazal Kaya nikah sırasında oldukça mutlu ve heyecanlı görünüyordu.

Hazal Kaya ve Ali Atay Düğün Detayları

Hazal Kaya düğün gecesine dair bazı önemli detaylardan bahsedelim;

Hazal Kaya’nın düğünü Mecidiyeköy’de bulunan Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşti.

Ünlü oyuncu Özgür Masur imzalı gelinlik giydi.

Hazal Kaya ve Ali Atay ilk düğün danslarını Jack Jahnson’dan ‘’Banana Pancake’’ ile yaptı.

Düğüne ünlü oyuncunun rol aldığı Aşk’ı Memnu ve Bizim Hikaye dizisi oyuncuları katıldı.

Çift düğün sonrasında balayına gitmeyeceklerini açıkladı.

Hazal Kaya’nın bu gününe dair ben de birkaç yorumuma yer vermek istiyorum. Ünlü oyuncunun sakin yapısı ile gelinliğinin uyumlu olduğunu düşünüyorum. Ünlülerin gelinlik konusunda pek fazla iddialı modellere yönelmediğini düşünürsek Hazal Kaya’nın gelinliğini de bu yönde değerlendireceğim. Gelinliği ünlü oyuncuya yakışmıştı. Ancak gelinlikteki kol detayını kesinlikle beğenmedim. Duvağını ise oldukça modern ve şık buldum. Gelinliğin neden bu kadar sade tutulduğunu duvaktaki detaylar ile anlamak mümkündü. Bunun yanı sıra gelin çiçeği, makyajı ve saç modeli de oldukça şık görünüyordu.

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftine bir ömür mutluluklar..

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!
  1. Selen Eskibina dedi ki:

    Gerçekten çok güzel bir gelin olmuştu.
    Bu güzel yazı için de teşekkürler.
    Sevgilerimizle…

    Blush Davetiye

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.