Ece Erken Demet Akalın Kavgası Hakkında Merak Edilenler

9 Ocak 2019
glsm
316 kez görüntülendi

Ece Erken Demet Akalın Kavgası Hakkında Merak Edilenler

‘’Söylemezsem Olmaz’’ programında yorumcu olarak yer alan Ece Erken Demet Akalın tarafından yapılan haksızlığa ateş püskürüyor. Ece Erken Demet Akalın kavgası giderek büyürken önceki gün Demet Akalın tarafından kendisine gönderilen mesajları ifşa eden Erken Demet Akalın tarafından tedbir kararı ile susturuldu. Kavgaları, atışmaları, asi hali ve olaylı yaşantısı ile gündemde kalmayı başaran Demet Akalın Ece Erken’i sırtından vurmasıyla da şimdilerde magazin gündeminde. Ece Erken’in sinirlenmesine neden olan Demet Akalın Erken’in canlı yayındaki açıklamalarından 1 saat sonra tedbir kararı aldırarak Ece Erken için konuşma yasağı koydurdu. Peki sizce Demet Akalın mı, yoksa Ece Erken mi haklı? Gelin bir de olaya benim gözümden naçizane yapacağım yorumlardan bakalım…

Ece Erken Demet Akalın Kavgası Detayları

Kavganın nedeni Ece Erken’in eski arkadaşı olan Demet Akalın’ın Erken’in oğlunun velayetini almaya çalışan eski eşi Serkan Uçar ve ailesini sosyal medya hesabından takibe alması. Bu da yetmezmiş gibi Demet Akalın tarafından Serkan Uçar’ın yengesi Güldeniz Uçar hesabını takibe alarak ‘’Biz eski dostlarız’’ yorumunu yapması Ece Erken’i kızdırmış durumda. Ece Erken Demet Akalın tarafından yapılan bu darbenin karşılığını canlı yayında açıkça söylediği sözlerle vermiştir. Ece Erken ve Demet Akalın kavgası Erken’in canlı yayında söylediği sözler ve açıklanan özel mesajlar ile ateşlenmiştir.

‘’Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum,ancak o kadar kötüler ki’’ şeklinde yorum yapan Ece Erken uzunca bir süre içini döküp kanıtlarını da sunduktan sonra Demet Akalın hakkında daha fazla olayı da açıklayabileceği konusunda kibarca uyardı. Doğrusu çocuğu söz konusu iken yapılan bu darbenin karşısında Ece Erken’in konuşma üslubu oldukça olumlu idi.Sinirli halindeyken bile son derece hassas konuşmaya özen gösteren Ece Erken’in sözleri Demet Akalın tarafını korkutmuş olacak ki Akalın’dan tedbir kararı gecikmedi.

1 ay süreli olarak alınan tedbir kararında Ece Erken’in Demet Akalın’a yönelik rahatsız edici sözler kullanmaması, iletişim araçlarından ulaşmaması ve kararlara uyulmaması durumunda da 3 günden 10 güne kadar hapis cezası uygulanacağına yer verilmiştir. Söylemezsem Olmaz programının bu günkü bölümünde ise alınan karara tepki Ece Erken’in yayın arkadaşı Bircan Bali tarafından konuldu. Bircan Bali açtı ağzını, yumdu gözünü ve en doğru yorumlarla arkadaşı Ece Erken’i yalnız bırakmadı. Ece Erken için alınan kararın Bircan Bali’ye karşı alınması da gecikmedi tabii ki. Bircan Bali sosyal medya hesabında yaptığı bir açıklama ile kendine gönderilen kararın resmini paylaşarak tebliğ yolu ile duyurulması gereken kararın Whatsapp üzerinden Demet Akalın’ın avukatı tarafından ulaştırıldığını belirtti.

Demet Akalın Bircan Bali kavgası da bu gün itibariyle başlamış bulunmaktadır. Doğrusu kararlar sona erdiğinde konuşacağını söyleyen Ece Erken’in ve bu gün hakkında karar çıkan Bircan Bali’nin 1 ay sonrasında neler söyleyeceği şimdiden merak konusu. Şu bir gerçek ki; kiminle kavga ederse onun düşmanı ile dost olmaya çalışan Demet Akalın sanat dünyasında hiçbir zaman gerçek dost olmamıştır. Dostlarını sırtından vurmayı ve tekrardan barışarak öpüşmeyi adet edinen Akalın tarafının  Ece Erken için bu yaptığı pek de hoş durmamaktadır. Ece Erken oğlu ile yakından ilgilenen, kendisinin de söylediği gibi oğlu için her fedakarlığı yapmaya çalışan bir annedir. Demet Akalın kendi kızı Hira için olumsuz bir durum olduğunda sinirlerine hakim olamazken başkalarının çocuğu söz konusu olduğunda da aynı hassasiyeti gösterebilirdi. Ayrıca birileriyle yollar ayrılınca sırtını döner dönmez o kişinin düşmanları ile birlik kurmak da nedir? Demet Akalın, Bircan Bali yorumunda da yer verdiği gibi manevi hayatı da düşünmeli, insanlığını unutmamalısın!

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.