Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak Dünyaya Geldi

14 Şubat 2019
glsm
694 kez görüntülendi

Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak Dünyaya Geldi

Dizi setinde tanıştığı Buse Varol ile Mayıs 2018’de evlenen Alişan baba oldu. Buse Varol ile tanışmadan önce Eda Erol ile nişanlanan ve anlaşamayarak ayrılan Alişan kısa süre sonra mutluluğu Buse Varol’da bulmuştu. Çift Mayıs ayında görkemli düğünleri ile aylarca konuşulmuştu. Evlendikten kısa süre sonra Buse Varol’un hamilelik haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hatta Buse Varol’un evlenmeden önce hamile kaldığı konusundaki haberler çiftin sinirlenmesine neden olmuştu. Alişan ve Buse Varol’un oğlu doğdu.

13 Şubat 2019’de baba olan Alişan’ın mutluluğu magazin programları ve sayfalarında konu olurken bebeğin resmi de yayıldı. Çift bebeklerinin yüzünü göstereceğini belirtmişti. Ancak henüz kırkı bile çıkmayan bebeğin fotoğrafını ‘’Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’’ programı yayınladı. Doğrusu bebekle ilgili detaylara geçmeden önce bu konuda bir yorum yapmak istiyorum. Yeni doğan bir bebeği hemen ertesi gün yayınlayarak ‘’Yanına nazar boncuğu koyun, nazar değmesin’’ demek nasıl bir dostluk bilinmez. Evet çift bebeğini paylaşmayı düşünüyordu. Kaldı ki gizlemek için herhangi bir çaba içerisine de girmediler. Ancak sırf reyting için bu kadar yüzünü açıkça göstermek de gerekmezdi.

Alişan baba oldu ve Buse Varol’un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çiftin bebeği 4 kilo 300 grama yakın dünyaya geldi. Acıbadem hastanesinde dünyaya gelen Burak bebek dünden bu yana yoğun ilginin odağında. Ece Erken, Çağla Şikel, Ceylan ve çiftin yakın ailesi bebek heyecanını hastanede yaşayanlardan. Burak bebeğin gayet sağlıklı oluşu, anne sütünü emdiği ve hayli hareketli oluşu da detaylar arasında yer alıyor.

Kısa bir süre önce ‘’Hala’’ olmanın heyecanını yaşayan ben Alişan ve Buse Varol’un bebek heyecanını da en derinden hissedenlerden oldum. Ünlü çiftin heyecanını gözlerinde görmemek imkansız. Eminim ki bu duyguyu sadece yaşayanlar bilir. Alişan’ın oğlu Burak son derece şanslı bir bebek. Kaderinin de güzel olmasını dilerim. Anne ve babasının yoğun sevgisi içerisinde Vatanına ve Milletine hayırlı bir bebek olmasını temenni ederim. Son olarak sosyal medyada bebeğe dair yapılan çirkin yorumlara da anlam veremiyorum.

Ailşan’ı sevmeyebilirsiniz, Buse’yi beğenmeyebilirsiniz, bebeğin adını farklı yönlere çekebilirsiniz ya da size itici gelen durumlar olabilir. Ancak bir bebekle ilgili fotoğraf ya da mutluluk karesini çirkin yorumlarla doldurmanın alemi yok. ‘’Allah analı, babalı büyütsün’’ demek bu kadar zor olmamalı diye düşünmekteyim.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ!

YORUM YAP

E-Posta Yayınlanmayacaktır.